Witamy na naszej stronie internetowej.
Jesteśmy firmą, która od lat związana jest ze śląskim rynkiem nieruchomości. Kontynuujemy dobre tradycje firmy Szach Nieruchomości S.C Monika Lenarczyk, Magdalena Szczygieł. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, wykształcenie oraz pasja do zawodu są fundamentem naszej działalności. Nasze relacje z Klientami oparte są na uczciwości, otwartości i wzajemnym zaufaniu. Szanujemy Klientów i ich potrzeby, udzielamy prawdziwych i rzetelnych informacji. Dotrzymujemy zobowiązań w trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów.
Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa oraz obsługę kredytowania zakupu nieruchomości.
Zapewniamy pełną obsługę przy sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych.

Dla naszych Klientów:

  • posiadamy Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami numer 5489, nadaną w roku 2006  przez Ministra Transportu i Budownictwa,
  • od 2007 roku jesteśmy członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami,
  • należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości,
  • posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie  odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami,
  • przestrzegamy standardów zawodowych pośredników w obrocie nieruchomościami.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie, etycznie, a co najważniejsze skutecznie, czego dowodem są zadowoleni klienci. Wszystko to pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Z wyrazami szacunku,
Magdalena Szczygieł
tel. +48 510 156 364