oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Świętochłowice, Piaśniki, KRASICKIEGO

Świętochłowice, Piaśniki, KRASICKIEGO
mieszkanie na wynajem

NMS-MW-474

Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w jednej  najbardziej lubianych dzielnic Świętochłowic- Piaśniki, przy ul. Krasickiego 45. Lokal znajduje się na wysokim parterze, w wyremontowanym czteropiętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie, ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 300 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Piaśniki, Korfantego

Świętochłowice, Piaśniki, Korfantego
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-473

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Świętochłowic – Piaśniki. To miejsce od lat cieszy się ogromną sympatią mieszkańców dzięki swojej zieleni, spokojowi oraz doskonałej infrastrukturze! W najbliższej okolicy znajdują ...

Powierzchnia
47,77 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 756,75 zł
cena 275 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum

Świętochłowice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-472

Do sprzedaży prawo własności nieruchomości, położonej w centrum miasta- Świętochłowicach, przy ul. Żołnierskiej 15. Budynek po termoizolacji, dach po remoncie.  Mieszkanie: - duża, bardzo ładnie rozłożona kawalerka - przedpokój z wnęką na szafę - łazienka duża- z wc - ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 815,54 zł
cena 139 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum

Chorzów, Chorzów II, Gwarecka
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-471

Na sprzedaż  mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Chorzów II, ul. Gwarecka 31. Oferujemy Państwu  na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Chorzowa – tuż przy bezpośrednim wejściu do Ośrodka ...

Powierzchnia
40,68 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 395,77 zł
cena 219 500 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Gwarecka

Tychy, B, Hlonda
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-463

Tychy – osiedle B, 3 pokoje, 56,11 mkw, układ niezależny, dwustronnie rozłożone, balkon, 1 piętro, duża piwnica! Szukasz mieszkania w jednej z najlepiej zlokalizowanych części Tychów? Osiedle B to miejsce, które od lat cieszy się ogromnym uznaniem – zielone, spokojne, ...

Powierzchnia
56,11 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 594,19 zł
cena 370 000 
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, B, Hlonda

Świętochłowice, Centrum, Konstytucji
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-457

Świętochłowice, ul. Konstytucji 1997 r.- 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji- w samy sercu Świętochłowic. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze ocieplonego, zadbanego ...

Powierzchnia
44,72 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 449,91 zł
cena 199 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Konstytucji
10
ofert
Magdalena Szczygieł

Manager

Licencja: 5489

+48510156364