nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Drzymały

Świętochłowice, Drzymały
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-475

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Świętochłowicach przy ul. Drzymały.   Lokal znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy z wykonaną elewacją. Klatka schodowa utrzymana jest w dobrym stanie, na korytarzach wymieniono okna na PCV.   Mieszkanie ...

Powierzchnia
36,90 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
2 032,52 zł
cena 75 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Drzymały
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Świętochłowice, Piaśniki, KRASICKIEGO

Świętochłowice, Piaśniki, KRASICKIEGO
mieszkanie na wynajem

NMS-MW-474

Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w jednej  najbardziej lubianych dzielnic Świętochłowic- Piaśniki, przy ul. Krasickiego 45. Lokal znajduje się na wysokim parterze, w wyremontowanym czteropiętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie, ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 300 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Piaśniki, Korfantego

Świętochłowice, Piaśniki, Korfantego
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-473

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Świętochłowic – Piaśniki. To miejsce od lat cieszy się ogromną sympatią mieszkańców dzięki swojej zieleni, spokojowi oraz doskonałej infrastrukturze! W najbliższej okolicy znajdują ...

Powierzchnia
47,77 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 756,75 zł
cena 275 000 
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum

Świętochłowice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-472

Do sprzedaży prawo własności nieruchomości, położonej w centrum miasta- Świętochłowicach, przy ul. Żołnierskiej 15. Budynek po termoizolacji, dach po remoncie.  Mieszkanie: - duża, bardzo ładnie rozłożona kawalerka - przedpokój z wnęką na szafę - łazienka duża- z wc - ...

Powierzchnia
36,43 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 815,54 zł
cena 139 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum

Chorzów, Chorzów II, Gwarecka
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-471

Na sprzedaż  mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Chorzów II, ul. Gwarecka 31. Oferujemy Państwu  na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Chorzowa – tuż przy bezpośrednim wejściu do Ośrodka ...

Powierzchnia
40,68 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 395,77 zł
cena 219 500 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Gwarecka

Zabrze, Kawika
mieszkanie na sprzedaż

NMS-MS-469

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,23 m², położone w Zabrzu – dzielnica Zaborze, przy ul. Kawika, na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku po termomodernizacji. To idealna propozycja dla rodziny, jak i inwestora szukającego ...

Powierzchnia
71,23 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 334,83 zł
cena 380 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Kawika
Kryteria wyszukiwania

rozumiem